Запис з блогу

Home / Блог / Завершення третьої зміни літнього IT-табору Main Camp

Завершення третьої зміни літнього IT-табору Main Camp

Багато цікавинок було у цьому таборі: неймовірні досліди, плетіння браслетів з бісеру, створення візерунків на комп’ютері, рухливі ігри на свіжому повітрі, майстер клас з макіяжу ( до речі, про який ми більш детально розповімо через тиждень) та багато, багато чого іншого! Дітям буде що згадати, розповісти батькам і друзям, а головне, використати у реальному житті!

Кожна зміна у нашому таборі Main Camp є унікальною, адже діти такі різні, але усі неймовірно талановиті!

Цього разу наші учні презентували безліч цікавих проектів, а саме: магазин навпаки, власні сайти, аналогів яким не існує, а деякі проекти перенеслись аж у 2049 рік. Використовували програму C#, Scratch, віртуальні візерунки і досягли неймовірних результатів в IT-науці.

Відео з презентації проектів пояснить що до чого:

Захист проектів

#MainCamp Закінчилась третя зміна нашого табору, як завжди сумно розставатися з нашими учасниками. Але з 16.07 стартує наступна зміна, нові знайомства, нові знання та навички, багато цікавих майстер-класів. Реєстуйтесь: https://mainschool.com.ua/camp/

Опубліковано Main School Понеділок, 16 липня 2018 р.

Молодша група 3 зміни нашого табору створювала власні мультфільми за допомогою програми Scratch. Дітям так сподобалось, що вони будуть продовжувати грати в Scratch і після табору. Так, саме “грати”, адже ця програма така проста у використанні, що схожа на захоплюючу гру!

Заняття “Я-Лідер” з психологом Main School були дітям особливо до вподоби. Усі разом вони вчились відрізняти особисту і колективну роботу задля досягнення спільної мети. У фіналі була створена величезна спільна картина, але складалась вона з картин кожного з учасників. Така робота дуже об’єднує і змушує подумати над філософією життя.

Яка краса вийшла у дітей, коли вони займались 3D моделюванням з паперу.

Єдинороги вийшли дуже реалістичними. Хоч це і клопітка праця, де задіяна і мілка моторика, і просторова уява, і посидючість, і художній смак, - а час промайнув дуже швидко.

У таборі Main Camp навіть звичайні прогулянки на свіжому повітрі не проходять дарма – діти вивчають англійську з носієм мови – англомовним т’ютором, який у неформальній обстановці спілкується з дітками і, таким чином, слова запам’ятовуються набагато простіше і у більшому обсязі!

Багато цікавинок було у цьому таборі: неймовірні досліди, плетіння браслетів з бісеру, створення візерунків на комп’ютері, рухливі ігри на свіжому повітрі, майстер клас з макіяжу ( до речі, про який ми більш детально розповімо через тиждень) та багато, багато чого іншого! Дітям буде що згадати, розповісти батькам і друзям, а головне, використати у реальному житті! Діти, як завжди, пішли додому сповнені вражень, з сертифікатами і солодощами, а ми пішли готуватись до нових пригод з новою зміною у Main Camp!