Завершення першої зміни літнього IT-табору

Запис з блогу

Home / Блог / Завершення першої зміни літнього IT-табору

Завершення першої зміни літнього IT-табору

Презентація проектів, вручення сертифікатів та ласування пломбіром! Саме так завершилася перша зміна IT Summer Camp.

Учні презентували власні проекти, які вони створювали протягом двох тижнів у Main School. Бажаєте замовити піцу чи випробувати вдачу? Талановиті програмісти Main School створили програми на будь-який смак!

Завершення першої зміни — зворушливий і дуже важливий процес. Результати кропіткої роботи у IT-Camp завершилися урочистою презентацією проектів. Харизмі та здатності подачі — позаздрив би навіть Стів Джобс! Юні програмісти та маркетологи змогли гідно захистити свої проекти перед вибагливою публікою.

Ми завдячуємо кожному та пишаємось результатами роботи учнів та викладачів. З великим сумом повідомляємо про закінчення зміни, але з радістю спостерігаємо за успіхами наших вихованців. Ми впевнені, з багатьма ми зустрінемося у Main School ще не раз!

Перша зміна довела — ми здатні зацікавити дитину та довести її до особистих досягнень. Ми почули дуже приємні відгуки від дітей та батьків. Ми задоволені виконаною роботою, але не зупиняємось на досягнутому! Працюємо, щоби зробити літні канікули максимально цікавими та продуктивними.

    Уже в понеділок розпочинає роботу чергова зміна IT Summer Camp. У вас ще є час зареєструватись:
  • 3-тя зміна з 02.07 до 13.07
  • 4-та зміна з 16.07 до 27.07
  • 5-та зміна з 30.07 до 10.08
  • 6-та зміна з 13.08 до 23.08

Чекаємо на вас у Main School!

Немає часу нудьгувати!

Оберіть найближчу школу

Після вибору школи інформація на сайті оновиться відповідно до неї