Запис з блогу

Home / Блог / Завершення другої зміни літнього IT-табору Main Camp

Завершення другої зміни літнього IT-табору Main Camp

По завершенні зміни діти захищали проекти, презентували свої власні стартапи (про які, до речі, ми напишемо в окремій статті), а також відмічали закінчення табору веселим святом і солодощами.

А ви вмієте робити калькулятор за допомогою мови програмування Phyton? Чи можливо ви знаєте як написати програму, щоб створити шахматну дошку на вашому гаджеті?

А наші учні вміють, оскільки щодня ходили до нашого табору Main Camp. За два тижні зміни їм вдалося осягнути частинку професії айтішніка. Також їм дуже сподобались наші викладачі.

А ще діти написали код, а потім створили програму, яка знищує помилку і ще багато всього складного і цікавого водночас, що навіть не пояснити, тому краще подивіться унікальне відео:

Чарівні дівчата попрактикувались як правильно доглядати за обличчям, як і які потрібно обирати засоби для цього. Ця тема їм була до вподоби, оскільки вона є дужа актуальною у дівчат-підлітків. А втіленням їхніх мрій стали майстер-класи з візажу: кольорові палетки, спонжики, помади, блиски, тональні креми і консилери...

    У нашому таборі настільки насичена програма, що усього й не описати:
  • Створення візерунків та арт-об’єктів з кольорових уламків
  • Робота в команді, навіть сімейний підряд, де один креативщик, другий програміст, а третій системний адміністратор
  • Конструювання моделей, які можна використовувати у реальному житті
  • Вміння виявляти, розвивати і використовувати свої лідерські якості
  • Вміння вправно створити корисну модель з підручних засобів
  • Самостійний пошук цікавої та корисної інформації
  • Прогулянки та ігри на свіжому повітрі у мальовничому Голосіївському парку

По завершенні зміни діти захищали проекти, презентували свої власні стартапи (про які, до речі, ми напишемо в окремій статті), а також відмічали закінчення табору веселим святом і солодощами.

Усе це та багато іншого, що лишилось поза кадром. Жодна дитина не залишилась осторонь усіх цих неймовірних вражень! Сподобалось усім без виключення!