Шкільний гороскоп на 2018 рік для батьків

Запис з блогу

Home / Блог / Шкільний гороскоп на 2018 рік для батьків

Шкільний гороскоп на 2018 рік для батьків

Шкільний гороскоп на 2018 рік

У новому році зірки радять батькам піклуватися про своїх чад ненав'язливо. Дитина повинна відчувати підтримку і любов близьких, а не тотальний контроль. Не вимагайте у відповідь любов або особливе ставлення до себе. Допомагайте розвиватися і вселяйте впевненість.

2018 році як ніколи треба забезпечити дитині комфортні умови для навчання, тому що рік Собаки стимулює до поглинання нових знань. Скористайтеся вібраціями року, щоб захопити школяра освітою.

Овни-школярі

Будьте готові, що ваш маленький Овен почне активно проявляти самостійність і всіляко самовиражатися. Прокинеться акторський талант. Ні в якому разі не заважайте і не приструнюйте - просто спостерігайте і непомітно підтримуйте. Ви сильно допоможете дитині, якщо віддасте на гурток або дитячі курси. Це трохи вгамує спрагу пізнання нового. Також готуйтеся відповідати на мільйон «чому» і отримувати задоволення від результатів дитячої фантазії. Переконайте його, що якраз школа - це те місце, де він знайде відповіді на всі питання.

Тільці-школярі

Представники даного знака Зодіаку здивують прихованими талантами, незвичайними ідеями та несподівано корисними порадами. Тому можете сміливо радитися зі своєю дитиною з деяких питань. Також у Тільців проявиться і така риса характеру, як настирливість. Важливо її направити у правильне русло: навчання або розвиток талантів. Інакше вона перетвориться в неконтрольовану впертість. Тим більше, засвоєння нових знань в рік Собаки дається Тільцям легко.

Близюки-школярі

Цих діток буде переповнювати енергія двох особистостей. Навіть не намагайтеся зупинити свого Близнюка. Краще запасіться терпінням і відповідями на постійні розпитування та уточнення. А ще краще - запишіть в спортивну секцію або на танці, щоб спрямувати енергію в доброчинне русло. Доведеться трохи попітніти, намагаючись посадити Близнюка-школяра за навчання. Проявіть креативний і нестандартний підхід. Крики, погрози та обмеження не дадуть бажаного ефекту. Волелюбність для них в рік Собаки буде понад усе.

Раки-школярі

Маленькі Раки помітно виростуть в новому році у своєму розумовому та духовному розвитку. З'являться нові можливості, а старі зміцніють. Однак батькам розслаблятися не варто. Раки і надалі будуть час від часу хуліганити та пустувати. При цьому будь-яку критику вони сприймають болісно і можуть надовго образитися. Забезпечте дитині увагу та розмови по-дорослому. Тільки спокійне роз'яснення, чому не слід так чинити та переконливі аргументи зможуть вгомонити пустотливого Рака.

Леви-школярі

У 2018 році це будуть справжні маленькі дорослі. Практично всіх Левів накриє розсудливість і практичне ставлення до всього. Часом можуть впадати в філософські роздуми та замислюватися про недитячі речі. Нехай Вас це не лякає, і вже точно, не варто зупиняти роздуми. Навпаки, приєднайтеся до них. У тих Левів, у яких ще не виявлявся притаманний даному знаку характер керівника - в рік Собаки помітно окреслиться. А також не виключено, що ними заволодіє дитячий егоїзм. Завдання батьків: не дати йому розвинутися в небажані форми, але і не розвинути комплекси.

Діви-школярі

Здивують батьків інтуїцією. Якщо не знаєте, як вчинити - запитаєте, що думає ваше чадо. Зірки приготували Дівам багато цікавих змін. Але оскільки діти не можуть відповідати за всі дії, багато чого буде залежати від уважності та гнучкості батьків. Скористайтеся всіма можливостями, наприклад, відправити школяра в подорож, похід, табір, віддати на гурток. І головне - дайте їм більше свободи. Діти-Діви в 2018 році не повинні відчувати на собі всевидюче око батьків.

Терези-школярі

Дітворі даного знаку зодіаку Собака приготувала багато яскравих моментів і вражень. Весь рік Терези будуть перебувати в стані постійного вивчення чогось нового й у пошуках себе. Їх може кидати з одного інтересу в інший. Не сваріть дітей за це, навпаки, підтримуйте прагнення до освоєння нового. Можуть з'явитися нові друзі, оскільки жага спілкування буде на піку. Щоб зайва товариськість погано не позначилася на успішності в школі, візьміть цей момент на контроль.

Скорпіони-школярі

У 2018 році Скорпіону і всьому його оточенню нудьгувати не доведеться. Він буде намагатися всюди посісти перше місце і бути в перших рядах. Таку гіперактивність можна втихомирити, якщо захопити чимось дитини. На користь піде табір і гуртки. Не залишайте без уваги дисципліну свого чада. Режим і трохи моралей не завадить. Головне не передати куті меду. Багатьох Скорпіонів складно буде відірвати від гаджетів - вони можуть не на жарт затягнути їх.

Стрільці-школярі

Батьки Стрільців, які в рік Собаки знайдуть своїй дитині заняття до душі, зможуть довго спати спокійно. Вся енергія дитини піде на улюблене заняття. Стрільців буде тягнути на пошуки пригод і винахід чогось нового. Тим представникам даного знаку, які ще не визначилися із захопленнями, знадобиться допомога батьків. Направте акуратно дитину в потрібне русло, в тому числі, щоб зацікавити навчанням. У 2018 році можна спробувати виробити уважність і посидючість.

Козероги-школярі

Питань від дітей-Козерогів в рік Собаки очікується більше, ніж, напевно, за все їх життя. При цьому стане помітним прагнення до незалежності. Можуть з'явитися друзі, які старші за віком, тому що вони більше знають. У багатьох Козерогів з'явиться інтерес до навчання, якщо в школі буде сприятлива атмосфера. Періодично вони будуть загадково закриватися в своїй кімнаті або сидіти з задумливим виглядом. Таким чином Козероги «перетравлюють» інформацію або продумують план свого майбутнього.

Водолії-школярі

Переважно не по роках кмітливі Водолії в 2018 році зможуть знову здивувати дорослих своїм розумом. Навчання зазвичай буде даватися легко. На цьому етапі важливо, щоб вчителя не відбили бажання ходити до школи. У багатьох Водоліях прокинеться дослідник - допоможіть їм задовольнити цю потребу. Відвідуйте з ними цікаві та пізнавальні виставки, екскурсії, кіно та інші заходи. Батьки, які активно увійдуть у життя дитини, таким чином допоможуть сформувати сильну особистість.

Риби-школярі

Як пройде рік Собаки, сильно залежить від настрою Рибок, який обіцяє бути дуже мінливим. Не дивуйтесь, якщо тільки що дитина весело сміялась і одразу ж починає сумувати або над чимось задумуватись. Аналогічна ситуація передбачається і з навчанням. Сьогодні вони з радістю та всією увагою слідкують за уроком, а завтра зі слізьми ідуть в школу. У багатьох Риб протягом всього 2018 року буде потреба у домашньому улюбленці, і вони всіляко будуть намагатися принести кого-небудь додому. Якщо домашній улюбленець не входить до ваших планів, потрібно аргументовано пояснити чому.

Зірки формують певні умови, певним чином визначають біоритми людини. Однак, наскільки би вдалі умови не приготував Всесвіт, якщо дитині не цікаво у школі, його не влаштовують учителі, батьки не виявляють необхідного інтересу, то нічого доброго не вийде.

У Main School задіяні альтернативні методи навчання, мета яких, насамперед, прищепити любов дитини до отримання знань. Задача педагога полягає у побудові заняття таким чином, щоб школяр сам захотів дізнатись нове, щоб він прокидався вранці та з радістю біг у школу за новою порцією знань!

Нехай наш шкільний гороскоп на 2018 рік для батьків допоможе Вам підтримувати дружні стосунки зі своїми дітьми та завжди залишатися позитивними!

Оберіть найближчу школу

Після вибору школи інформація на сайті оновиться відповідно до неї