Запис з блогу

Home / Блог / Майстер-класи з краси та стилю

Майстер-класи з краси та стилю

Здавалось би, усе просто: дівчата – косметика – мода. Але якими цікавими і пізнавальними можуть стати ці унікальні заняття, скількох помилок можна уникнути при нанесенні мейк-апу, виборі стилю та способу життя.

Вже декілька майстер – класів з краси та стилю відбулося під час літнього IT-табору Main Camp. Скільки посмішок, радощів та захоплень переживають дівчата, коли мова йде про магію краси та стилю. Здавалось би, усе просто : дівчата – косметика – мода. Але якими цікавими і пізнавальними можуть стати ці унікальні заняття, скількох помилок можна уникнути при нанесенні мейк-апу, виборі стилю та способу життя.

Дівчата вчились розрізняти види макіяжу, розбирались у різновидах косметики – тепер розуміють коли і що доцільно одягати і як при цьому фарбуватись. Адже як важливо не “переборщити”, так би мовити.

Відповідали на питання: в якому віці і якими засобами можна починати користуватись, розрізняли типи шкіри та індивідуально підбирали косметику та догляд за нею.
Цікаво, що більшість дівчат й гадки не мали, що косметика має “вік”, окрім маминого: “Тобі ще рано!”.

На майстер-класах дізнались про сучасну молодіжну, натуральну, екологічну, гіпоалергенну косметику. Порівняли “люксові” та “мас-маркет” засоби, визначили, які краще зволожують шкіру, захищають від ультрафіолетових променів, поглинають надлишкові антиоксиданти та антирадикали, припиняючи ефект старіння.

Найбільше до душі дівчаткам прийшлась підбірка beauty-трендів, що найбільш актуальні цього сезону. А також: як віднайти власний стиль , що модно зараз, де вигідно купити та як краще “заміксувати” новинки. Усі ці та багато інших питань зі стилю розбирали на цих чарівних майстер-класах.
Загадок залишилось багато, адже моди і краси достатньо не буває. На завершення дівчата робили собі макіяж, демонструвавши засвоєння теоретичної частини на практиці.

А ми чекаємо на нові зустрічі з принцесами та готуємо для них нові цікаві майстер-класи з краси та стилю в межах нашого IT-табору Main Camp.