Весняний табір IT Science Camp

Весняний проектний IT табір у Main School - це місце зустрічі юних науковців. Діти з різносторонніми інтересами зможуть спробувати себе у ролі дослідників та зробити свої перші робочі проекти.

Ми запрошуємо діток віком 6-15 років весело та корисно провести весняні канікули в атмосфері пригод, веселощів та IT!ДЕТАЛІ


Чому варто обрати Main Camp

У нашому таборі ваша дитина опиниться в середовищі таких самих підлітків, в атмосфері взаємної поваги, відкритості та творчого пошуку. Ми пропонуємо подивитися на звичне під іншим кутом, відчути свою креативність. Ми показуємо дітям, що їм багато чого під силу, що величезний і різноманітний світ відкритий і чекає на нові ідеї.

По завершенні зміни діти презентують свої роботи, хваляться своїми досягненнями та отримують сертифікати

У розкладі дня передбачено 3-х разове харчування, післяобідній відпочинок, прогулянки та ігри на свіжому повітрі, корисні майстер-класи та навчальні ігри

Кожен день в таборі не схожий на попередній та спланований так, що дітям ніколи нудьгувати, але завжди знайдеться хвилинка для релаксу

У розпорядженні дітей кімната відпочинку, навчальні та комп'ютерні класи, висококваліфіковані викладачі

Кожна група має свою тематику, яка розкривається протягом усієї зміни

Тривалість зміни
5 днів

Табір працює з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 18:00

Загальна Програма табору

Програма табору об’єднує усі актуальні напрямки розвитку і взаємодії у сучасному світі. Групи формуються за віком та інтересами дітей.

Програмування

Для старшої групи (9-15 років) курс знайомства з платформою Unity - за час табору діти створять власні фони, декорації, героїв і адаптують їх під Unity. Також познайомляться з синтаксисом мови, на якому пишеться гра. В результаті діти пишуть простий код для персонажів.


Арт

Заняття з Art, що розвивають у дітей креативне мислення, творчі здібності і своє бачення прекрасного.


Робототехніка

Молодша група навчиться працювати з Arduino і прослухають основи робототехніки, створять п'єзоелемент, світлодіодний індикатор, самостійно запрограмують робо руку і хамербота.


STEM і Наука

Діти спробують себе в ролі вчених і проектних менеджерів. Проведуть власні експерименти і спробують втілити в життя власні інженерні рішення.


Підготовка до школи
Підготовка до школи

Speaking club

Учасники прокачають англійську з носієм мови. Розширять свій словниковий запас і приберуть страх перед мовним бар'єром.


Activity

Діти щодня грають на свіжому повітрі. Щодня проходять різні фізичні активності, турнір з тенісу і супер-приз для переможця!


Final Party

В кінці табору - вечірка з фотозоні, музикою, танцями, вручення сертифікатів. На вечірці подарунки, фото, танці та смаколики.Social

Психологічні майстер-класи на яких діти більше дізнаються про себе і свої емоції, досліджують світ і своє місце в ньому. Навчаться чути і слухати один одного, розрізняти ємоції співрозмовника і виходити з конфліктних ситуацій мирним шляхом.

Весняна зміна табору

Зміна триває 5 днів. Щоб забронювати місце залиште заявку на сайті.

ЗМІНА (23.03-27.03)

➤ Вартість зміни - 4500 грн

Залишились питання?

Реєструйтесь

Що вам ще потрібно знати про табір:

Нудьгувати дитині не буде коли. Гаджети використовуються лише з користю

Розкриваємо неймовірні можливості сучасних технологій

Наші розваги формують базу для перспективних професій та прибуткових хобі

Діти знаходяться під постійним наглядом педагогів та тьюторів Main School

Забезпечуємо смачними обідами та перекусами