Запис з блогу

Home / Блог / Знайомство з графічним дизайном в Main School: як це було?

Знайомство з графічним дизайном в Main School: як це було?

Сьогодні Main School відвідав особливий гість. Анатолій Лапушен - не просто художник, а ще й дизайнер, журналіст, директор видавництва "Анатоль", директор студії графічного дизайну «R&K» (http://rkdesign.com.ua) та співзасновник і директор журналів для дітей "Котя" та "Малюк Котя" (https://kotya.com.ua/)!


Анатолій знайомив наших учнів зі світом графічного дизайну. Здавалось би, все просто: вміти малювати і все. Але насправді все значно складніше! Потрібно знати основи дизайну (живопису і малюнку), а ще колористики та композиції.


Необхідно мати спеціальні знання в області графічного дизайну: види і жанри графіки та графічних технік, робота зі шрифтами, типографіка, використання фотографій та ілюстрацій. Та й це ще не все! Також графічний дизайнер має володіти програмним забезпеченням (QuarkXPress‚ Photoshop, Illustrator‚ та CorelDraw).


Наші діти слухали, мов зачаровані і скоріше хотіли самі почати творити! Після захоплюючої теорії ми дійсно перешли до практики і навіть встигли розібратись в тонкощах Photoshop.


Після такого майстер-класу хоча б один учень точно почав мріяти про професію графічного дизайнера! Ще трохи фото публікуємо нижче для вас. 🙂
Дякуємо Анатолію за можливість зазирнути за завісу такої цікавої професії та запрошуємо до нас ще!