День відкритих дверей та майстер-клас "Одягни лося"! - Main School

День відкритих дверей в Main School!

Як проходить навчання? Чи отримують діти оцінки та атестат по закінченню навчання? Як бути з державною програмою? Відповімо на ВСІ ваші питання на дні відкритих дверей в Main School!


15 січня о 18:00

Реєстрація

Про подію

Запрошуємо на знайомство до ліцею з поглибленим вивченням IT-технологій Main School!🤩

Діти часто задають питання, які спантеличують батьків. Тема статевого дозрівання та сексуальних стосунків зазвичай замовчується, проте якщо не ви розкажете про це дитині, то хто?!

Нахил на IT-технології у навчанні - ще один спосіб підготувати дітей до світу, в якому створюють штучні органи, програмують справжніх роботів і відправляють колонії на іншу планету. Наші діти повинні бути готові до світу, який стрімко розвивається кожного дня та рясніє сюрпризами і найсучаснішими винаходами. До світу, в якому не готові жити навіть сучасні батьки.

Ми запрошуємо вас на неформальну зустріч з керівництвом, де ви зможете особисто познайомитись з та директором та завучем ліцею, поспілкуватись і скласти своє ВЛАСНЕ враження про освітнє середовище Main School.

Програма заходу:

  • Знайомство з альтернативною моделлю освіти: навчальна програма, розклад та багато іншого
  • Екскурсія ліцеєм: дізнаєтесь, як виглядає навчальне середовище
  • Hard-Talk з директором ліцею: отримаєте відповіді на всі питання
Про подію

Спікери

Наші спікери ретельно готуються до кожної зустрічі з вами. А ваші запитання можуть зробити їх доповідь ще більш вичерпною.

Вже полюбили нашу школу? Реєструйся прямо зараз!

Оберіть найближчу школу

Після вибору школи інформація на сайті оновиться відповідно до неї