День відкритих дверей в Main School: зустріч з засновниками школи! Main School

День відкритих дверей в Main School: зустріч з засновниками школи!

Запрошуємо вас на неформальну зустріч з засновниками Main School! Ви зможете особисто познайомитись з керівництвом школи та отримати відповіді на всі свої питання!


24 липня о 18:00

Реєстрація

Про подію

Альтернативна школа Main School - це не просто навчання. Ми створюємо середовище, в якому дітям комфортно знаходитись. Ми мріємо, аби кожен з наших учнів знайшов своє місце у суспільстві, навчився виражати власну думку, знайшов своє покликання і був готовий до дорослого життя. Наші учні - не просто учні школи, а наші другі діти, яким намагаємось дати все НАЙКРАЩЕ!

Нахил на IT-технології у навчанні - ще один спосіб підготувати дітей до світу, в якому створюють штучні органи, програмують справжніх роботів і відправляють колонії на іншу планету. Наші діти повинні бути готові до світу, який стрімко розвивається кожного дня та рясніє сюрпризами і найсучаснішими винаходами.До світу, в якому не готові жити навіть сучасні батьки.

Ми запрошуємо вас на неформальну зустріч з очільниками Main School, де ви зможете особисто познайомитись з засновником та директором школи, поспілкуватись в неформальній обстановці та скласти своє ВЛАСНЕ враження про освітнє середовище Main School.
Готуйте свої питання та звільніть один вечір 24 липня для того, щоб дізнатись, якими способами ми намагаємось досягти поставленої мети. До зустрічі в Main School!

Про подію

Спікери

Наші спікери ретельно готуються до кожної зустрічі з вами. А ваші запитання можуть зробити їх доповідь ще більш вичерпною.

Зацікавив захід? Реєструйся прямо зараз!

Оберіть найближчу школу

Після вибору школи інформація на сайті оновиться відповідно до неї